Skupinové kurzy pro veřejnost - dospělí :

kurzy pro dospělé

Pokud se přihlásíte do jazykového kurzu pro veřejnost, čeká vás výuka ve skupině stejně nebo podobně pokročilých lidí. Počet osob ve skupině nikdy nepřesáhne 6 , což je maximální počet osob ve skupině pro zachování individuálnějšího přístupu.

V našich kurzech se snažíme rozvíjet převážně mluvní dovednosti, lektoři vedou studenty k tomu, aby v hodinách co nejvíce mluvili a překonali tak strach z toho, že něco řeknou špatně.

Učebnice, které používáme, patří k nejmodernějším výukovým materiálům, které jsou pro dané jazyky dostupné, a opět se zaměřují na reálný jazyk a na využití nabytých znalostí v praxi a reálném životě.

Kurzy vypisujeme pololetně, takže se vždy přihlašujete na jednotlivá pololetí. Každé pololetí obsahuje 16 lekcí (buď 60 minutových nebo 90 minutových). V případě, že lektor onemocní nebo z jiného důvodu musí odvolat výuku, o lekce nepřijdete! Počet lekcí je garantovaný naší školou a v každém pololetí je časová rezerva pro případy, aby se mohly případné chybějící lekce uskutečnit. Pro kurz tedy není důležitý termín pololetí (21.září až 31.ledna), ale počet lekcí, které se konaly. Některé kurzy tedy pololetí mohou končit již 20.ledna (pokud nebyla odvolána žádná lekce) nebo například 15.února, pokud bylo nutné odvolat některé lekce v průběhu pololetí.

Jak se přihlásit ?

  • Podívejte se na našich webových stránkách do sekce rozřazení a podle popisů si zkuste vybrat úroveň, ve které se s největší pravděpodobností pohybujete
  • Pokud máte pochybnosti, kontaktujte nás a my vám pomůžeme s výběrem vhodné úrovně
  • Pokud se do úrovně zařadíte za pomoci našeho rozřazení, vyberte si v sekci rozvrh kurz, který by vám v dané úrovni časově vyhovoval
  • Vyplňte elektronickou přihlášku
  • Jakmile obdržíme přihlášku, sami se vám ozveme a potvrdíme vám rezervaci v dané skupině
  • Pokud chcete přijít osobně a prokonzultovat úrovně a náplň jednotlivých kurzů, kontaktujte nás a domluvíme si konkrétní termín, abychom se vám mohli plně věnovat

Pokud máte jakýkoli dotaz nebo potřebujete pomoct s přihlášením, kontaktujte nás mailem kurzy@lekol.cz nebo telefonem 739 943 557.

Těšíme se na Vás !

Nepřehlédněte :


Hodnocení kurzu


Přihlášky :

Pro přihlášení nebo dotazy na kurzy klikněte
 

Žďárský průvodce www.zazitky-horacko.cz facebook